Antyporadnik dietetyczny

Styl i Uroda
Antyporadnik dietetyczny
6

Views

Antyporadnik dietetyczny

Mój dobry humor zaowocował dzisiaj małym antyporadnikiem, który zawiera kilka bardzo łatwych, błyskawicznych i jakże przyjemnych sposobów na to jak w krótkim czasie przytyć, podupaść na zdrowiu i przy okazji utracić wiarę w siebie. Zachęcam do lektury.
Jedz w środku nocy

Poczekaj do godziny co najmniej 21 i jedz ile możesz, wchłaniaj ile tylko jesteś w stanie. Jedz tak długo aż rozboli Cie brzuch. Znajdź w lodówce to co uwielbiasz najbardziej i nie żałuj sobie. Jeśli zdecydujesz się na lody pamiętaj, nie zaczynaj póki nie nałożysz na swój przysmak dużej porcji bitej śmietany i polewy o smaku toffi. Jeżeli zdarzyło się nieszczęście i nie masz w lodówce nic kalorycznego, biegnij szybko po telefon i zamów dużą pizzę. Nie zapomnij o sosie czosnkowym, który sprawi, że zapamiętasz swoją kolację na długie godziny. Możesz zwiększyć efekty wieczornego obżarstwa poprzez uprzednią całodniową głodówkę.
Po każdym posiłku coś słodkiego

Pamiętaj aby każdy posiłek kończył się deserem. Może to być czekolada, baton, pączek lub kilka cukierków. Nie istotne, że czujesz się syta/y, przecież dobrze wiesz, że słodyczami się dodatkowo nie najesz.
Nie ruszaj się

Ogranicz ruch do minimum. Jeśli masz samochód, wykorzystaj go maksymalnie. Nie istotne, że wybierasz się do sklepu za rogiem. Wsiądź w auto i podjedź możliwie jak najbliżej. Trzymaj się jak najdalej od klubów fitness i ścieżek dla rowerów. Niech motywacją będzie dla Ciebie to, że zaoszczędzisz i spędzisz więcej czasu na kanapie.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

Antyporadnik dietetyczny
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Review Overview
User Rating:
0/5
(10 votes)